Menu
Spółka uzyskała Subwencję Finansową, podmiotem udzielającym wsparcia był PFR

EWE ponownie klientem San Markos

San Markos powtórnie zajmie się prowadzeniem działań komunikacyjnych dla EWE.Poprzednia kampania, z 2015 roku, również była realizowana przez San Markos.

„Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku energetycznym dobrze przygotowana komunikacja marketingowa odgrywa ogromną rolę. Przygotowane przez agencję San Markos propozycje idealnie wpisują się w nasze potrzeby i oczekiwania. Dotychczasowa współpraca daje nam dodatkową pewność, że nasze cele zostaną osiągnięte” – powiedziała Sylwia Stochel, dyrektor Działu Marketingu EWE.

„Jesteśmy dumni z tej wygranej. Fakt, że firma EWE ponownie zaprosiła nas do przetargu i po raz drugi powierzyła nam swoją obsługę, świadczy o ich zadowoleniu z dotychczasowej współpracy z nami” – mówi Magdalena Czaja, założycielka i CEO agencji San Markos.

Do zadań agencji należy obsługa strategiczno-kreatywna marki na 2017 rok oraz opracowanie materiałów ATL i BTL. Działania komunikacyjne mają na celu zwiększenie świadomości marki oraz przedstawienie kompleksowości usług firmy EWE, która oferuje zarówno prąd, jak i gaz. Umowa została podpisana na czas nieokreślony, a współpraca ma charakter projektowy.

EWE to firma multienergetyczna z 18-letnim doświadczeniem. Działa na terenie całej Polski, w 49 gminach i posiada własne sieci gazowe. EWE wypracowała solidną pozycję rynkową i należy aktualnie do czołówki specjalistów w dziedzinie sprzedaży i optymalizacji wykorzystania nowoczesnych źródeł energii – głównie gazu ziemnego i energii elektrycznej.