Menu
Spółka uzyskała Subwencję Finansową, podmiotem udzielającym wsparcia był PFR
  • Gallery image 1

Marta Maksymowicz na pokładzie San Markos

Marta Maksymowicz z branżą marketingową związana jest od 10 lat. Doświadczenie zdobywała w agencji Infinity. Na początku zajmowała się eventami, kampaniami edukacyjnymi i społecznymi. Następnie jako Account Director odpowiadała m.in. za przygotowanie ofert i kosztorysów w zakresie ATL, BTL i digital dla kluczowych Klientów Agencji. Realizowała kampanie dla takich marek i producentów jak: Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Mazda, Teva, Egis. Polkomtel (Plus), PZU i wiele innych.


Przez ostatnie 3 lata opiekowała się klientami publicznymi agencji takimi jak: Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, PFRON, Główny Inspektorat Sanitarny czy Kopalnia Soli „Wieliczka”.

Marta  jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowała także na Uniwersytecie Wiedeńskim. Pasjonuje się kolarstwem, a w wolnych chwila sama jeździ na rowerze. Uwielbia gotowanie oraz podróżowanie do miejsc mniej uczęszczanych przez turystów.