Menu
Spółka uzyskała Subwencję Finansową, podmiotem udzielającym wsparcia był PFR
  • Gallery image 1

Trzy marki ENEL-MED w San Markos

„Odświeżenie komunikacji wszystkich marek z portfolio Grupy Enel-Med to bardzo istotny punkt naszego planu marketingowego. Priorytetem jest pogłębienie relacji z pacjentami oraz pokazanie innowacyjnych rozwiązań i usług, które znajdują się w portfolio naszych marek. Proces wyboru agencji miał na celu nie tylko wybór najlepszej propozycji strategicznej - biorąc pod uwagę planowane w najbliższym czasie akcje marketingowe - ale także jak najlepsze poznanie potencjalnych partnerów. Wiele wymagamy zarówno od siebie jak i od osób z którymi współpracujemy i wierzymy, że udana współpraca jest kluczem do osiągania spektakularnych sukcesów.” – powiedział Jacek Rozwadowski, wiceprezes Zarządu Enel-Med, dyrektor zarządzający.

Umowa została podpisana na rok. W ramach wygranego przetargu, będziemy odpowiedzialni za opracowanie pełnej strategii komunikacji i projektowych działań brandowych.

Do naszych zadań należeć też będzie przygotowanie CI i na tej bazie - opracowanie wszystkich materiałów wsparcia sprzedaży w ramach całego portfolio 3 marek klienta.